
Британія і Німеччина розроблятимуть ударну зброю дальністю понад 2000 кілометрів - Reuters
Велика Британія та Німеччина спільно розроблятимуть нову зброю «глибокого високоточного удару» з дальністю дії понад 2000 кілометрів.
15 травня 2025
Велика Британія та Німеччина спільно розроблятимуть нову зброю «глибокого високоточного удару» з дальністю дії понад 2000 кілометрів.
14 травня 2025
Україну на виставці озброєння Defence Innovation Days, що відкрилася в Кракові (Польща), представляють 12 оборонних підприємств, які привезли свої вироби, що доводять ефективність на фронті.
У Києві з нагоди Дня Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України у середу, 14 травня, проходить виставка «Зброя на службі народу».
13 травня 2025
Українська рада зброярів підписала меморандум про співпрацю з головною профільною організацією оборонного сектору Данії Danish Defence and Security Industries (DI FoS).
12 травня 2025
Швидка інтеграція оборонної промисловості України і ЄС є вигідними та необхідними для обох сторін, оскільки це дасть змогу створити унікальний сплав європейських промислових спроможностей та фінансів із енергією та інноваційними підходами України, стійкість якої була випробувана на полі бою.
Новий уряд Німеччини продовжить надавати Україні військову допомогу, але не робитиме це так публічно, як раніше, щоб не інформувати російську сторону.
Виробничий потенціал ВПК України протягом минулого року зріс з 12 до 35 мільярдів доларів, завдяки чому Україна наразі сама виробляє понад 30% зброї та боєприпасів, що використовують на полі бою її Сили оборони у боротьбі з російським агресором.
Національна гвардія України модернізує системи залпового вогню БМ-21 «Град», зокрема удосконалює платформи й бойові системи, покращує ергономіку та безпеку екіпажу.
Україна досягла суттєвого успіху у створенні нових засобів збройного спротиву російській агресії. Тож війна Росії проти України, яка розпочиналася як Друга світова, завершиться як перша у світі війна дронів.
Робітнича партія Курдистану, яка в Туреччині визнана терористичною організацією, оголосила про саморозпуск.
На Другому форумі оборонної промисловості Україна - ЄС, що відбувається у Брюсселі, компанії ОПК зможуть налагодити взаємовигідні партнерства.
10 травня 2025
Новий уряд Німеччини планує зробити значно менш прозорою інформацію щодо поставок Україні озброєнь.
Україна зацікавлена у створенні спільних з Латвією компаній з виробництва озброєння і техніки.
Іран найближчим часом планує передати Росії пускові установки для балістичних ракет малої дальності Fath-360.
09 травня 2025
Доходи від заморожених російських активів Франція спрямує на обслуговування самохідних артилерійських установок Caesar, які вона поставила Україні.
Європейський Союз оголосив про намір виділити майже 1,9 мільярда євро на військову підтримку України, зокрема на закупівлю зброї й артилерії та посилення ППО.
Європейський Союз, Данія, Франція, Італія домовилися про передачу на підтримку української оборонної промисловості 1 млрд євро фінансування, наданого Європейському фонду миру з надзвичайних чистих доходів від заморожених активів Росії.
Україна потребує більше важкої бронетехніки, систем протиповітряної та протиракетної оборони й інвестицій в оборонно-промисловий комплекс для стабілізації фронту і захисту населення.
08 травня 2025
Європейський Союз може надавати більш масштабну і стратегічну підтримку Україні, зокрема через розумне використання заморожених російських активів.
Міністерство оборони України кодифікувало і допустило до експлуатації у Силах оборони три модифікації гладкоствольних помпових рушниць українського виробництва.
У тимчасово окупованому Севастополі начальник ВЛК випадково вистрелив собі в голову під час атаки на місто у ніч проти 2 травня.
07 травня 2025
Президент Франції Еммануель Макрон запевнив, що задля блага українців краще зберігати «стратегічну невизначеність» і не розповідати вголос, скільки саме та якого озброєння надає та чи інша країна.
06 травня 2025
У Міністерстві закордонних справ України відкрили артінсталяцію з нагоди Дня піхоти Збройних сил України та виставку новітніх зразків озброєння і військової техніки українського виробництва
В тимчасово окупованому місті Генічеськ на Херсонщині російські окупанти роздавали георгіївські стрічки під прицілом автоматів.
Служба безпеки України та Національна поліція затримали ще чотирьох ділків, які намагалися налагодити незаконний продаж «трофейної» зброї криміналітету у різних регіонах України.
05 травня 2025
Індійська армія отримала партію російських ПЗРК «Ігла-С» вартістю понад 30 млн доларів для посилення своєї протиповітряної оборони на тлі зростання напруженості у відносинах із Пакистаном.
Сьогодні в Україні близько 60% озброєння та військової техніки, що використовується на полі бою, вироблено приватним бізнесом.
Президент Володимир Зеленський сподівається на відкриття нових оборонних виробництв на території України за допомогою Чехії.
Президент Володимир Зеленський провів зустріч з керівниками провідних оборонних підприємств Чехії.
Колишній посол України у ФРН Андрій Мельник вважає, що Німеччина наразі має шанси стати партнером номер один для України і справжнім лідером Європи.
реклама